Rreth TronHoo

TronHoo, me seli të vendosur në Shenzhen dhe qendra prodhuese në Jiangxi dhe Dongguan.është një markë inovative që fokusohet në printerët 3D FDM/FFF, printerët 3D me rrëshirë, makinat e gdhendjes me lazer dhe fijet e printimit 3D.TronHoo, i bashkëthemeluar nga mjekë, post-doktorë dhe mjeshtër në fushat e shkencës së materialeve, kontrollit inteligjent, inxhinierisë mekanike, ka fituar njohjen dhe popullaritetin e tij nga dizajnet e tij inovative, cilësia e besueshme e produktit dhe shërbimi i vëmendshëm brenda dhe jashtë vendit në industri të tilla si si Kërkim dhe Zhvillim i produkteve, prodhim myku, vegla pune, shkenca mjekësore, ndërtim, arte dhe zeje, produkte shtëpiake, aksesorë etj.
 

 • BestGee T220S Desktop 3D Printer

  Printeri 3D i desktopit BestGee T220S

  TronHoo BestGee T220S është një printer desktop FDM/FFF 3D që lejon përdoruesit të jenë më krijues.Është një printer 3D i nivelit të konsumatorit me performancë të shkëlqyer printimi dhe saktësi...
 • BestGee T300S Pro Desktop 3D Printer

  Printeri 3D i desktopit BestGee T300S Pro

  TronHoo BestGee T300S Pro është një printer desktop FDM/FFF 3D me cilësi të lartë për konsumatorët.Është një printer praktik 3D që synon të ndihmojë krijuesit të krijojnë dhe printojnë në një mënyrë më të zgjuar, më të thjeshtë dhe...
 • BestGee T220S Pro Desktop 3D Printer

  Printeri 3D i desktopit BestGee T220S Pro

  TronHoo BestGee T220S Pro është një printer desktop FDM/FFF 3D me performancë të shkëlqyer printimi për konsumatorët.Është një printer 3D me strukturë modulare me kornizë metalike që kërkon lehtësi...
 • PLA Silk 3D Printer Filament

  Filament i printerit 3D mëndafshi PLA

  [Silk-Like Feel] Sipërfaqe me shkëlqim të mëndafshtë me shkëlqim mëndafshi, duke dhënë prekje të lëmuar, me perla dhe unike.Artikulli i përfunduar i printuar 3D me pamje të lëmuar me shkëlqim mëndafshi, i përsosur për artet, zanatet...
 • ABS 3D Printer Filament

  Filament i printerit 3D ABS

  [Më pak erë, më pak shtrembërim] Filamenti ABS TronHoo është bërë me një rrëshirë speciale të polimerizuar me shumicë ABS, e cila ka përmbajtje dukshëm më të ulët të avullimit në krahasim me rrëshirat tradicionale ABS.ABS është...
 • PLA 3D Printer Filament

  Filament i printerit 3D PLA

  [Filamenti PLA Premium] Filamenti TronHoo PLA 3D përdor lëndë të para me pastërti të lartë që kanë tkurrje të ulët dhe veçori të mira të lidhjes së shtresave, duke përmbushur kërkesat tuaja për printime të ndryshme...

Lajmet e Kompanisë

Bëhu partner

TronHoo është duke kërkuar për bashkëpunim me tregtar/shpërndarës/shitës.Me zhvillimin e teknologjisë së printimit 3D, printerët 3D janë gjithnjë e më të popullarizuar dhe të përballueshëm për të gjithë.Për të sjellë teknologjinë e printimit 3D në jetën e të gjithëve dhe për t'i bërë krijuesit të përdorin më mirë printerët 3D, TronHoo po kërkon tregtarë, shpërndarës dhe rishitës në mbarë botën!Aktualisht, klientët tanë mbulojnë të gjitha profesionet dhe tregtitë, si shitës me shumicë, shitës me pakicë, praktikues arsimi, prodhues, fabrika, etj. Si lider në inovacionin e teknologjisë së printimit 3D, ne gjithmonë e marrim cilësinë si prioritet, fokusohemi në bërjen e printimit më të mirë 3D produkte me performancë të lartë.Pavarësisht se jeni të gatshëm të filloni biznesin tuaj në zonën e printimit 3D, ose keni ide të mira për printerët 3D ose produkte të tjera krijuese.Jeni të mirëpritur të bashkoheni me ne.